Vosková Rihanna vypadá stejně dobře jako originál.

Vosková Rihanna vypadá stejně dobře jako originál. Profimedia.cz

V Londýně mají senzační voskovou figurínu Rihanny, od originálu je téměř k nerozeznání

Londýnské muzeum Madame Tussaud se od tohoto týdne může pochlubit zcela novým přírůstkem do rozsáhlé „voskové rodiny“ slavných osobností. V pondělí tam totiž představili figurínu popové divy z Barbadosu Rihanny (33) a podoba byla v tomto případě vystižena opravdu precizně.

Na rozdíl od některých dalších pokusů, které se příliš nevydařily, si je Rihanna s figurínou velice podobná a pokud by vedle ní stála skutečná zpěvačka, je dost možné, že by mnozí tápali, která je živá.

Londýnské muzeum tak rozšířilo řady slavných zpěvaček. Vedle Rihanny jsou zde k vidění také například Britney Spears (39), Kylie Minogue, Madonna (62), Amy Winehouse (✝27) či Lady Gaga (35).

I když by se mohlo zdát, že je taková podoba celebrit s voskovými figurínami normální, opak je pravdou. Jen v poslední době se silně nepovedla třeba podobizna prince Williama, za níž stála umělkyně Jennifer Rubell. Drobnou omluvou jí budiž fakt, že figurína musela být zhotovena velice rychle. Avšak i taková Beyoncé se nedávno dočkala k příležitosti jejích 30. narozenin zpackané varianty samy sebe v muzeu Madame Tussaud ve Washingtonu. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků