Proč nás bolí klouby a celé tělo, i když jsme mladí? Příčina může být skrytá

17. října 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Bolesti kloubů, bolesti celého těla. Než se ráno rozhýbáme, trvá to. I tak nás bolesti provázejí celý den. Pouze pracovní nasazení nám dovolí sem tam zapomenout. I tak cítíme, že nás bolí celé tělo. K tomu častá nepřirozená únava odpoledne. Většina lidí nemá čas na celkové řešení a bere dostupný prášek. Dlouhodobě se však situace nijak nelepší. Bohužel.
Nové objevy na poli parazitů. Způsobují destrukci chrupavek a bolesti

Nové objevy na poli parazitů. Způsobují destrukci chrupavek a bolesti

Velkým problémem je dlouhá inkubační doba a diagnostika. Larvy běžně migrují celým tělem a vrtají si cestičky skrz všechno, co jim stojí v cestě. Místy cítíme pobolívání v břiše, v kloubech nebo tlak v očích. Jakákoliv dlouhodobá bolest signalizuje, že něco není v pořádku. Včetně bolesti kloubů, kam larvy také míří, aby na chrupavce dorostly do stádia dospělých jedinců. Příznaky si normální člověk zaměňuje za příznaky běžných nemocí a neřeší to. Na larvy v kloubech, v plicích či v játrech se většinou přichází náhodným vyšetřením či když tyto orgány postupně selhávají. Mohou způsobit smrt. V drtivé většině případů však na sebe upozorňují bolestí a únavou celého těla.

Více
nyní na antiparazitikum.cz
Rychlá diagnostika není možná. Problém řeší prevence

Rychlá diagnostika není možná. Problém řeší prevence

Parazity máme v sobě úplně všichni, to je známý fakt. Jejich přemnožení se projevuje bolestmi celého těla a výraznější únavností. Bolesti kloubů jsou pak kvůli rozpadu chrupavek na denním pořádku. Bolesti nás provází celý den. Hodně lidí to považuje již za normální. Parazité existují na naší planetě už od nepaměti a pamatují snad i dinosaury, tudíž čerpají z bohatých zkušeností přežívání ve všech možných i nemožných podmínkách. Od nepaměti také naši předkové používali dostupné odčervovací prostředky. Nejenom delší půst, ale také extrakty z ořešáku, kurkumin a různá koření. Na rozdíl od nich máme v lékárně konečně k dispozici přírodní doplňky stravy Wurm-Ex.

Více
nyní na wurm-ex.cz
Neřešení parazitů zkracuje životnost kloubů a těla

Neřešení parazitů zkracuje životnost kloubů a těla

Většina lidí problém přehlíží nebo neřeší, protože o něm neví. Některé larvy přežívají v prostoru až 3 roky. V sedačkách, v kobercích, v dekách apod. „Normální člověk nemá ani tušení, kde se nakazil a jak dlouho mu parazité ničí zdraví,“ uvádí odborný server antiparazitikum.cz. Parazité mají výjimečnou schopnost maskování. V určitých periodách však na sebe viditelně upozorňují. Permanentní bolesti, pokašlávání, kručení v břiše a alergie mohou znamenat larvy v kloubech, v plicích či červy v břiše. Nepřirozená častá odpolední ochablost a únava, bolest kloubů, častá nachlazení, nechuť a nevůle. Odčervení jako základ podzimní očisty dnes vyhledává čím dál více lidí.

Více
nyní na wurm-ex.cz
Vyčistěte tělo a užívejte podzimu

Vyčistěte tělo a užívejte podzimu

Larvy se přenášejí nejen na návštěvách kontaktem s jinými lidmi, s mazlíčky, ale jsou také na kořenové zelenině, v salátech atd. Mohou stát za vleklými bolestmi kloubů a celého těla. Wurm-Ex najdete v každé lékárně. Maximalizuje obranyschopnost, přerušuje biologický cyklus parazitů a nastartuje imunitu. „Užívá se pouze 10 dnů, avšak způsobuje nekontrolovatelný úbytek váhy. Nepřekračujte dávkování,“ varuje antiparazitikum.cz. Omezený počet výhodného rodinného balení s dárkem zdarma je pouze do vyprodání. Při zadání slova AKCE lze dnes Wurm-Ex získat o 100 korun levněji než kdekoliv jinde.

Využít akci
nyní na wurm-ex.cz

Časová osa článků