Co milují naše celebrity? Krém se dvěma patenty, který zpomaluje stárnutí pleti a léčí růžovku

18. října 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Jen dva krémy, Pyratine a Renova, získaly oficiální status přípravku proti stárnutí pleti. Pyratine má přitom původ v českých laboratořích. Tento revoluční krém obsahující přírodní látky ze skupiny cytokininů redukuje vrásky, zpomaluje stárnutí pleti a účinně léčí růžovku.
Pyratine v šoubyznysu

Pyratine v šoubyznysu

Objev účinných látek obsažených v Pyratinu zvedl vlnu zájmu médií. O Pyratinu informovala např. americká ABC nebo Česká televize. Není divu, že Pyratinu rychle přišly na chuť mnohé z hollywoodských celebrit. A postupně se přidávají i české známé osobnosti, např. Agáta Prachařová nebo Kateřina Kristelová. Pyratine bez ztráty kytičky prochází i náročným testováním populární české blogerky Petry Lovely Hair. Petra si dala podmínku. Svým fanouškům řeknu pravdu. Buď Pyratine projde, nebo ne. Prošel.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu
Pyratine omlazuje buňky zevnitř

Pyratine omlazuje buňky zevnitř

Jeden z objevitelů účinných látek obsažených v krému Pyratine, Miroslav Strnad Prof. Ing.,CSC.,DSc., o jejich působení na lidskou pleť řekl: „Látky Pyratine omlazují cytoskelet, což je vnitřní kostra buňky, a dávají buňce mladý charakter. To je klíčový účinek. Další z účinků je, že mají antioxidační vlastnosti. Tzn. vychytávají v buňkách škodlivé radikály, které se v těle produkují.“ Právě díky tomu Pyratine zpomaluje stárnutí pleti, ale také léčí růžovku.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu
Pyratine redukuje vrásky a vypíná pokožku obličeje

Pyratine redukuje vrásky a vypíná pokožku obličeje

Aktivní složky Pyratinu jsou extrahovány z rostlin. V souladu s přísnými procedurami americké FDA (úřad pro kontrolu potravin a léčiv) proběhla řada testů, které potvrdily výrazné zlepšení textury pleti již během několika dní používání. Stejné testy zároveň ukázaly, že přípravky Pyratine v tomto směru dosahují lepších výsledků než Renova. Pyratinu se tak podařilo získat oficiální status přípravku proti stárnutí pleti a zároveň se stal nejúčinnějším krémem tohoto druhu na americkém trhu.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu
Je vhodný i pro citlivou pokožku

Je vhodný i pro citlivou pokožku

Pyratine zajistí hydratovanou pokožku bez nepříjemného mastného efektu. U krémů Pyratine byly navíc prokázány protizánětlivé účinky a pozitivní vliv na obnovení přirozené ochranné funkce kůže. Studie Kalifornské univerzity prokázala snížení zarudnutí tváře o 42 % během 14 dní používání, a dokonce 67 % na konci 12. týdne pravidelné aplikace krémů Pyratine. I proto je Pyratine oblíbenou volbou zákaznic s problematickou pletí a často téměř poslední záchranou pacientek trpících vážnou formou rosacey. Nyní využijte jedinečnou podzimní akci a kupte si velké balení Pyratine se slevou 15 %. Stačí v košíku zadat kód PDSUPER2017 a sleva 15 % je vaše.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu
Pyratine léčí růžovku

Pyratine léčí růžovku

Nezávislé klinické studie potvrdily vysokou účinnost Pyratinu v boji proti růžovce. Skvělé výsledky však hlásí především samotní zákazníci. Pyratine eliminuje všechny tři základní projevy růžovky: Zarudnutí kůže, aknózní léze a pavoučí žilky. Pyratine XR lze navíc k léčbě růžovky používat zcela bez omezení. Díky unikátnímu složení je možná dlouhodobá aplikace bez vedlejších účinků. Stálá zákaznice Pyratinu k tomu říká: „Na růžovku jsem několik let používala masti s kortikoidy. Bohužel to byla většinou krátkodobá pomoc. S krémem Pyratinem XR jsem velmi spokojená. Pleť je bez známek zarudnutí, a navíc pěkně vypnutá. Super,“ řekla.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu

Časová osa článků