Pro podzim to nejlepší

11. října 2017 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Barevná krása podzimu se střídá s ranními mlhami a občasnými plískanicemi. Jak se obléknout a užít si poslední záchvěvy pozdního léta. Nejlepší jsou funkční materiály, které umí regulovat tepelnou bilanci těla a jsou velmi pohodlné.
Dopřejte si pohodlí

Dopřejte si pohodlí

Osvědčená řada DUO-D firmy Moira přináší pohodlné mikiny ve svěží barevnosti a zajímavých dezénech. Použité vlákno Moira je zárukou všech očekávaných vlastností, umí udržet teplo, dobře se udržuje a skvěle vypadá.

Více
nyní na Moira
Zažijte jistotu

Zažijte jistotu

Pánská nabídka stejné řady je v umírněnější barevnosti. DUO-D má promyšlenou architekturu úpletu a vedle dobré regulace tělesné teploty umí odvést přebytečné vlhko. Poradí si se změnami počasí a dopřeje vám užít si podzim naplno.

Více
nyní na Moira
Na výlety, sport i pro volný čas

Na výlety, sport i pro volný čas

Kombinace Merino vlny a vlákna Moira umožňuje vysoký komfort nošení. Lehký úplet je koncipován jako dvouvrstvý, rubní strana s polypropylenovou mikrokličkou odvádí vlhko a vlna Merino na lícní straně pomáhá s tepelnou regulací. Řada Merino Moira je ideální pro podzimní dny.

Více
nyní na Moira
Komfort pro každý den

Komfort pro každý den

Tlumenou barevnost ve valérech šedé a modré nese pánská řada stejné kolekce Merino Moira. Použitá Merino vlna má vlákna silná pouhých 16 mikronů, a proto vlna ve výrobcích Moira neškrábe. Navíc je upravena proti plstnatění. Pletenina zaručuje vysoký komfort nošení i snadnou údržbu.

Více
nyní na Moira
To nejlepší pro vás

To nejlepší pro vás

Podobnou kombinaci vlny Merino a vlákna Moira, ovšem ve vyšší gramáži pleteniny, přináší kolekce lehkých bund s rozpínacím předním dílem. Silnější materiál zajišťuje vyšší tepelnou bilanci při dobrém odvodu vlhkosti. Pro svoje užitné vlastnosti jsou výrobky Merino Moira špičkou v této kategorii funkčního oblečení. Dopřejte si podzim s Moirou, nebudete zklamáni.

Více
nyní na Moira

Časová osa článků