Ashley Graham

Ashley Graham Profimedia.cz

Za záběry z posilovny sklidila Ashley Graham posměch. Svá kyprá stehna ale rozpouštět nehodlá

Modelku Ashley Graham (34) asi netřeba nikomu představovat. Kdo alespoň trochu sleduje módní dění ve světě, nemohl její jméno minout. Stala první modelkou z kategorie plus size, která se objevila na titulce plavkového vydání Sports Illustrated, Forbes ji zařadil mezi nejvlivnější lidi pod třicet let a momentálně je jí všude plno. Fotí kampaně, chodí přehlídky a nově natáčí i svou reality show.

Jmenuje se The Ashley Graham Project a mapuje ‚hektický životní styl‘ slavné brunetky, hlavně ten pracovní. Ten s lidmi ostatně s úspěchem sdílí i na sociálních sítích. Co do počtu followerů, má vliv na pět a půl miliónu lidí. Ne vždy se ale dočká pochval, s tím se musí počítat. Často čelí i kritice a posměchu. Jako u záběrů, které zveřejnila nedávno. Je na nich v posilovně při cvičení.

„Nikdy nebudeš hubená, tak se o to ani nesnaž“, přečetla si například. Jiní se ptali: „Proč se snažíš shodit to, co z tebe udělalo hvězdu?“ To ale nechce.

„Cvičím, abych byla zdravá, cítila se dobře, překonala pásmovou nemoc, vyčistila si hlavu, ukázala, že i velké holky se umějí hýbat. Abych byla pružná a silná a měla víc energie. Necvičím proto, abych zhubla, protože se ve své kůži cítím skvěle,“ napsala v reakci Graham. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků