Peroutka a Vondráčková nazpívali duet.

Ufrnkla sice do Kanady, ale české fanoušky Vondráčková nezanedbává. Koukněte na klip, který natočila s hvězdou Tváře

V Kanadě Lucie Vondráčková (42) rozhodně nefunguje pouze jako manželka na plný úvazek. I když se stará o manžela Tomáše Plekance a dva syny, tak rozhodně nezahálí.

Nejprve v Kanadě letos natočila romantickou komedii The Perfect Kiss, která bude mít u nás premiéru v únoru příštího roku. V srpnu si odskočila na chvíli domů, aby zde pokřtila svůj velký Zpěvník, ve kterém jsou nejen texty, akordy, ale i noty a spousta fotografií. Setkala se s fanoušky na velké autogramiádě v obchodním centru, ale hlavně začala natáčet své nové album.

Jednou z písní na albu bude i singl, který právě vstupuje mezi fanoušky nejen Lucie Vondráčkové, ale i mladého zpěváka, objevu hudební scény letošního roku,  Milana Peroutky (32).

Zpěvačka se poprvé setkala s Milanem Peroutkou osobně na křtu svého Zpěvníku, kde byl Milan v roli jednoho z kmotrů. Na křtu také poprvé padla zmínka o možnosti nazpívat společný duet. Netrvalo ani dva týdny a oba zmínění interpreti stáli společně ve studiu. Jejich hlasy spolu příjemně ladí a vzájemně se doplňují. Zpěv Lucie Vondráčkové narostl z mladého dívčího hlasu do zralého ženského projevu. U Milana Peroutky jde o první společný duet v jeho kariéře. První ohlasy fanoušků jsou více než příznivé.

„Milan je profík, dříč a práce s ním je radost. Má v sobě pokoru a touhu dělat všechno na sto procent. Písnička Hvězdy nad oceánem mu sluší jako nikomu jinému a já jsem šťastná, že jsme nejen kolegové, ale i kamarádi.“ Prozradila nám Lucie Vondráčková.

„Nejvíc si na Lucce vážím její všeobecně známé pracovitosti. Když jsem strávil jeden večer prohlížením videí, co všechno má za sebou, cítil jsem obdiv. Bylo mi ctí, že jsme se spolu mohli zvěčnit ve společné písničce. Líbí se mi, jak Lucka na věcech pracuje se svými rodiči. V domácí a přitom profesionální atmosféře. Jsou to milí lidé a mají krásnej domov, který vypadá jak botanická zahrada,” komentoval zase spolupráci Milan Peroutka. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků