Na světové rekordy to nestačí, ale na lepší výsledky v boji proti příznakům klesající hladiny testosteronu ano!

8. října 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Únava a vyčerpaní, úbytek svalové hmoty či nabírání na váze jsou hlavními projevy klesající hladiny testosteronu. Vědecké studie prokazují, že mužům nad 30 let přirozeně klesá hladina testosteronu, a to každým rokem zhruba o 1 %. To znamená, že negativním příznakům klesající hladiny testosteronu musí dříve či později čelit každý muž. Hladina testosteronu může navíc dočasně klesat i díky vnějším faktorům dnešní uspěchané doby. Nedostatek spánku, málo pohybu, stres a nevyvážený jídelníček, žádnému muži lepší pocit nepřidá. “Myslím, že jako bývalý vrcholový sportovec se v doplňcích stravy celkem vyznám. Jisté je, že v určitém věku se chlap o sebe musí začít více starat a udržovat se,“ říká světový rekordman Jan Železný.
Braňte se negativním příznakům, způsobeným poklesem hladiny testosteronu

Braňte se negativním příznakům, způsobeným poklesem hladiny testosteronu

Přirozenému poklesu hladiny testosteronu si na sobě všimne každý muž kolem čtyřicítky: úbytek svalové hmoty, fyzická a duševní vyčerpanost, zpomalující se metabolismus, menší zájem o sex. Testomax může pomoci v boji proti negativním vlivům andropauzy díky svému jedinečnému složení. To přirozenou cestou podporuje růst svalové hmoty (pískavice řeckého sena), pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků (pískavice řeckého sena), přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi (zinek), přispívá ke snížení míry únavy (vitamín B6), přispívá k normální plodnosti (zinek) a k normální psychické činnosti (hořčík).

Koupit
nyní na Testomax.cz za 298 Kč včetně DPH
Lepší pocit z pevnějšího těla

Lepší pocit z pevnějšího těla

Vědecká studie* prokázala, že užívání pískavice řeckého sena podporuje růst svalové hmoty. Po dobu osmi týdnů byly testované skupiny A a B podrobeny stejnému pravidelnému silovému tréninku. U skupiny A byl ve srovnání se skupinou B zaznamenán až 2x větší nárůst svalové hmoty. Skupina A užívala 500 mg pískavice řeckého sena denně; skupina B užívala placebo. Obsah denní dávky pískavice řeckého sena v TestoMaxu je 600 mg. Každá tobolka TestoMaxu při dlouhodobém užívání tak podporuje růst svalové hmoty a udržuje rovnováhu metabolismu tuků. To mužskému organismu následně může přinést větší vitalitu, sílu a lepší fyzický výkon a tím i lepší život.

Koupit
nyní na Testomax.cz za 298 Kč včetně DPH
Muži doporučují TestoMax, sleva 300 Kč, doprava zdarma

Muži doporučují TestoMax, sleva 300 Kč, doprava zdarma

TestoMax je vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax vám přinášíme v měsíčním balení 30 tabletek pro 1 osobu. V České republice TestoMax užívají již tisíce spokojených zákazníků. Hlavním důvodem, proč TestoMax užívají, je jejich potřeba cítit se celkově lépe. „Samozřejmě jen Testomax nestačí. Bez tréninku a pravidelného pohybu svaly a lepší kondice nebudou. Nicméně, když budete brát TestoMax pravidelně a dlouhodobě, budete mít určitě lepší výsledky. Testomax beru pravidelně a doporučuji ho!“ dodává Honza Železný. * (Poole Ch. et al.: J int Soc Sports Nutr.2010, 7:34)

Koupit
nyní na Testomax.cz za 298 Kč včetně DPH

Časová osa článků