Brooklyn Beckham je zamilovaný do Chloë Moretz

Brooklyn Beckham je zamilovaný do Chloë Moretz Profimedia.cz

Mladý Beckham se zamiloval. S touhle starší blondýnkou z hororu je nejšťastnější na světě

Brooklyn Beckham (18) a Chloë Grace Moretz (20) spolu začali randit v roce 2014 a vypadalo to, že jsou na nejlepší cestě k prvnímu vážnému vztahu. Dokonce i rodičům Victorii a Davidovi svou dívku představil. Rozchodu se ale bohužel nevyhnuli.

První přišel v roce 2015, o rok později se zase ‚sčuchli‘, ale jen na pár měsíců. Jenže je to k sobě pořád táhlo. A tak, když se letos v létě začalo mluvit o tom, že to dali znovu dohromady, nikdo se tomu moc nedivil. Třeba jim to tentokrát vyjde. Jsou zamilovaní a ze svých citů se vyznávají nejen v soukromí. „Nejšťastnější člověk na světě“, napsal Brooklyn ke sdílené fotce. A také to, že Chloë miluje. A ona milostné vzkazy opětuje.

K obnovení jejich vztahu bezpochyby přispělo i to, že se mladý Beckham odstěhoval do New Yorku, odkud Chloë pochází a má tak zde rodinné zázemí, za studiem fotografie na Parsons School of Design. Tam, jak nedávno přiznal, má plno fanynek. „Mám rád lidi ze školy, ale je tam pár fanynek... A občas si říkám: ‚Budu tu s vámi asi tak čtyři roky, takže klídek‘.“ Pak ale své mínění o spolužácích usměrnil: „Ale je to lepší. Spíš na začátku je to šokovalo, teď už je to fajn,“ řekl magazínu The Cut.

Jeho přítelkyně je populární herečkou. Už v sedmi letech se objevila v hororu 3:15 zemřeš, dnes má na kontě na čtyři desítky filmových rolí. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků