Brooke Shields na skvělou nabídku nekývla.

Brooke Shields na skvělou nabídku nekývla. Profimedia.cz

Mohla být paní prezidentovou: Hvězda Modré laguny zavzpomínala, jak nevhodně se ji pokoušel sbalit Donald Trump

Herečce Brooke Shields (52) se v minulosti naskytla jedinečná příležitost. Projevil o ni zájem samotný Donald Trump (71). Budoucí americký prezident se ale tehdy setkal s nepořízenou.

Modrá laguna z Brooke udělala hereckou ikonu, která z filmu o trosečnickém páru těžila ještě dlouho po jeho premiéře. Mezi spokojené diváky patřil i Donald Trump a rozhodl se se sebevědomím sobě vlastním herečce nabídnout svou náruč. Učinil tak dost nevhodným způsobem.

„Byl sotva po rozvodu a zastihl mě na natáčení. Tvrdil, že bychom spolu měli rozhodně randit, protože já jsem miláčkem Ameriky a on je nejbohatším mužem USA, což se lidem bude moc líbit,“ zavzpomínala Brooke Shields v televizní talkshow Watch What Happens Live. Arogantního podnikatele tehdy odpálkovala se slovy, že má přítele, jemuž by se jeho slova určitě nelíbila.

Nabídka, na niž by spousta žen velmi ochotně kývla, přišla v roce 1999, kdy se Donald Trump rozvedl se svou druhou manželkou Marlou Maples. Od roku 2005 je ženatý s Melanií, jíž nejspíš jeho bohatství a moc velmi imponují. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků