Kateřina Kasanová je novou Miss Face. Super.cz

Pánové, tohle potěší: Majitelka nejhezčí tváře Česka je volná. Kráska pustila k vodě fotbalistu

Krásná, teprve osmnáctiletá blondýnka Kateřina Kasanová se v sobotu stala Miss Face České republiky 2017. Po svém triumfu nemohla zastavit slzy štěstí. "Utírám slzy pořád, je to úžasný pocit, jsem teď tak plná emocí, že to ani nedokážu vyjádřit," řekla Super.cz Kateřina.

"Nečekala jsem to, byla tady spousta favoritek. Všechny holky jsou tady skvělé a zasloužily si to. Jsem strašně moc ráda, že jsem vyhrála a doufám, že budu reprezentovat, jak nejlépe umím," řekla 176 centimetrů vysoká blondýnka s mírami 86-62-92.

A jednu radost teď uděláme pánům. Kateřina je bez partnera. Před necelým měsícem se rozešla s fotbalovým brankářem FC Jablonec Adamem Richterem, se kterým chodila víc než rok. "Ano, jsem single, s partnerem jsme se rozešli před několika týdny. Žádného partnera teď ale ani nechci," přiznala Kasanová.

Letos ji čeká maturita na Obchodní akademii. Kvůli Miss Face jí ve škole umožnili individuální plán. "Měli jsme teď v září hodně soustředění, musela jsem si dát individuální plán, aby mě k maturitě vůbec pustili. Uvidím, jak to všechno zvládnu," dodala Kasanová, kterou čeká stěhování do Prahy, kde díky vítězství získala roční pronájem bytu. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků