Sabina Remundová to tentokrát moc nevychytala...

Sabina Remundová to tentokrát moc nevychytala... Herminapress

Nedávno se světu přiznala, že cvičí a zhubla: Na premiéru svého nového filmu si ale horší róbu vybrat nemohla!

1. října 2017 17:52

Ke dnes stále více obsazovanější herečce Sabině Remundové nějaké to kilo navíc prostě patří, ve společnosti je pak ale také nutné tomu přizpůsobit oděv. Na premiéře Hřebejkova filmu Dezertér z trilogie Zahradnictví se většina slavných dam přísně držela černé barvy. A to bylo dobře.

Sabina bohužel sáhla po světlejší bílo-zelenkavé róbě obepínající její ne úplně dokonalou postavu. Výsledek tak nebyl vůbec lichotivý. Naopak. A to je velká škoda už proto, že se nám herecká sympaťanda, která v projevu nezapře svoji slavnou maminku Ivu Janžurovou, nedávno pochlubila, že nějaké to kilo shodila.

„Přestala jsem používat bílou mouku a cukr a přibrala bílkoviny. Dva roky už trénuju na koni, ale jelikož mám hodně představení, tak jsem si musela dát od ježdění pauzu, abych si neublížila. Teď cvičím v posilovně,” prozradila nám nedávno Sabina svůj recept.

My jen doufáme, že bude mít při výběru modelu na příští premiéru trošku šťastnější ruku a tyhle šaty hned po přečtení našeho článku vlastnoručně roztrhá. 

Super.cz


Časová osa článků