Markéta Divišová s rodinou

Markéta Divišová s rodinou Michaela Feuereislová

Před čtrnácti lety bodovala v Zapletalově soutěži krásy: Takhle to sluší krásné missce, která se pochlubila dvěma dcerami

Modelka a vicemiss ČR 2003 Markéta Divišová poprvé ukázala svoji desetiměsíční dceru Sáru. Markéta je maminkou dvou dcer, vedle Sáry má ještě šestiletou Natálku a prozradila, že naprosto neuznává chůvy a k dětem je nechce.

"Jsem na to sama, chůvy nechci, občas využiju babičku, to je všechno. Nechci, aby mi děti vychovával někdo jinej," říká rázně Markéta.

"Je to honička. Jedno dítě, žádný dítě. Je to pravda. Když je Natálka ve škole, tak mám pocit, že mi něco chybí, není tady takový hluk," usmívá se.

"Nemám pro sebe ani chviličku, nemám čas pro sebe, ale stojí mi to za to. Ty děti mi to vrací," upřesnila Divišová, která s dcerami vyrazila za maminkou Lenkou do kadeřnického salónu.

Sama své vlasy do pasu zkrátila na ramena a stejnou změnou prošla i její dcera Natálka. "Rozhodla jsem se po porodu Sáry, že uzdravím vlasy a radikálně jsem to nedávno střihla. A Natálka chtěla to samé," usmívá se.

Markéta se věnuje stále modelingu, ale přehlídky v Česku už nechodí. "Reklamy stále dělám, když mám možnost a někdo pohlídá, přehlídky už ne. Finančně se mi to u nás ani nevyplatí," vysvětluje.

Pomalu začíná uvažovat, že by coby zkušená matka zkusila navrhnout dětskou kolekci oblečení. "Chtěla bych navrhnout kolekci pro děti, vždycky mě to bavilo, dělala jsem uměleckou školu, nějaké předpoklady k tomu mám. Už vím, jaká je díra na trhu, v hlavě to mám," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků