Eva Čerešňáková s partnerem

Eva Čerešňáková s partnerem Herminapress

Další tvrdá rána pro Českou Miss. Partner Čerešňákové bojoval v nemocnici o život

25. září 2017 13:13

Nikomu neuniklo, že během finále České Miss chyběl po boku Evy Čerešňákové její partner a ředitel soutěže Martin Ditmar. Podnikatel chyběl už na několika posledních akcích soutěže krásy.

Během finálového večera se tak začalo spekulovat nad příčinou jeho absence. Mluvilo se o rozchodu s Čerešňákovou a některé fantastické teorie hovořily o útěku do zahraničí. Nám se podařilo zjistit, že posledních několik týdnů je muž upoután na nemocniční lůžko s vážnými zdravotními problémy, v jednu chvíli dokonce sváděl boj o život.

„Martin je nemocný a je v nemocnici, jeho stav je stabilizovaný. Věřím, že se díky prvotřídní péči lékařů uzdraví,” potvrdila nám po finále naše informace jeho partnerka Eva Čerešňáková. „Budu vděčná za respektování soukromí i celé situace, vzhledem k tomu, že poslední týdny pro mě byly ve všech ohledech nesmírně náročné a vyčerpávající,” říká Čerešňáková.

Už na začátku dubna Ditmar zkolaboval a skončil v nemocnici. Jestli už tehdejší zdravotní problémy souvisely s těmi aktuálními, se dá jen spekulovat. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků