Třiatřicetiletá seriálová kráska v šatech inspirovaných negližé.

Třiatřicetiletá seriálová kráska v šatech inspirovaných negližé. Herminapress

Spodnička, nebo společenské šaty? Kráska z Ulice okouzlovala v sexy stylu

21. září 2017 17:26

Herečka Henrieta Horáčková se zúčastnila Bratislavských módních dnů, které se konaly ve Smetanově síni Obecního domu, kde byla na svém místě. Vždyť je původem Slovenka, byť se prosadila hlavně v českých seriálech Ulice, Cesty domů a V.I.P. vraždy.

„Byl to pro mě krásný umělecký a estetický zážitek v úchvatném prostředí pražského Obecního domu, plný elegance, ženské energie a šarmu. Byla jsem nadšená mnohými modely, z každé kolekce bych si určitě minimálně jeden či dva vybrala," říká Henrieta.

Během večera si herečka užívala dialog se svým stylistou. „Martin mě inspiruje a otevírá nový pohled na módu a oblečení, které je tzv. in. Říká, že mám svůj retro look už nechat minulosti, vyměnit kompletně svůj šatník a spolehnout se na profesionály," směje se.

Krásce to na módní akci slušelo. Její stylista ji oblékl do květovaného modelu z běžné konfekce, který sladil s elegantní art deco kabelkou a decentními doplňky. Hedvábné šaty se špagetovými ramínky vycházely z aktuálního trendy stylu lingerie, který používá prvky spodního prádla u běžných kousků na den. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků