Lucie Petrišková ukázala své životní štěstí. Super.cz

Existuje vůbec spravedlnost? Bývalka Mareše tři měsíce po porodu předváděla spodní prádlo

Teprve před třemi měsíci Lucie Petrišková porodila syna a už si může dovolit vrátit se do pracovního procesu. Díky dobré genetické výbavě a kojení může modelka nejen bez obav vyrazit na přehlídkové molo, ale dokonce rovnou ve spodním prádle.

Kráska, která byla v minulosti spojovaná s Leošem Marešem, se objevila na přehlídce britské značky, která pořádala opulentní večírek v Míčovně Pražského hradu. „Ve formě ještě nejsem, mám nějaké to deko navíc, ale doufám, že mi to lidé odpustí,” zbytečně sebekriticky uvedla Lucie.

Maminka roztomilého Tadeáška rozhodně nehodlá pracovat s tak velkým nasazením, jak tomu bylo před těhotenstvím. „Je to výjimka. Na dlouhou dobu to teď bude poslední přehlídka. Dokud budu kojit, tak zůstanu doma. Začnu pracovat až dokojím,” vysvětlila modelka.

Finalistka Miss ČR z roku 2007 nemá pouze štěstí v tom, že se jí podařilo v rekordním čase dostat na téměř předtěhotenskou váhu, ale těší ji i klidná povaha miminka. „Malej rozhodně není po mně, musí být po tatínkovi. Spí celou noc, já jsem vyspaná a vstávám ráno v deset. Nevím, čím jsem si to zasloužila, ale mám strašně hodné a klidné dítě,” říká Lucie Petrišková. A také usměvavé, jak můžete vidět ve videu. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků