Na loď modelku hned tak někdo nedostane.

Na loď modelku hned tak někdo nedostane. Foto: archiv K. Votavové

Takhle romantika na svatební cestě nevypadá. Známá modelka vytouženou plavbu protrpěla

Vypadalo to, že se po svatbě Kateřina Wohlmann Votavová kvůli časové zaneprázdněnosti ani nedočká svatební cesty. Nakonec se páru podařilo vyrazit do Monaka a před pár dny se vrátili z plavby po Jaderském moři.

Finalistka České Miss 2010 bude asi dlouho vzpomínat, jak chtěla s partnerem prožít romantickou plavbu na lodi, které se mimo jiné využívá při natáčení seriálu Hra o trůny. No, dopadlo to trochu jinak.

„Perlou naší dovolené byla chvíle, kdy jsme se rozhodli užít si romantickou plavbu na starodávné lodi při západu slunce s večeří. Prvních deset minut v pohodě. Cítila jsem se jak královna Cersei, ale pak to začalo. Moje první mořská nemoc v životě. Nechápu proč,” vzpomínala modelka.

„Lodě mi obvykle nevadí. Jestli to bylo tím, že se ta loď houpala a neslyšela jsem motor? Nevím. Každopádně jsem byla jediná ze sta. Místo toho, abych sdílela romantiku s manželem, tak jsem se plavila dvě a půl hodiny čumákem přes palubu v blízkosti záchodu,” vzpomíná na nepříjemný zážitek Katka, která chtěla s manželem oslavit šesté výročí seznámení. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků