Podzimní mega výprodej na Ageo.cz již běží. Slevy až 70 %!

21. září 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Máte největší slevy spojené se zimou? Omyl! Obrovské slevy jsou i na podzim, stačí vědět, kde je hledat. Začít můžete v největší internetové drogerii Ageo.cz, kde právě teď probíhá podzimní mega výprodej plný akčních slev. Doplňte zásoby drogerie a kosmetiky se slevami i 60–70 %!
Ukázka úspory na nákupech online

Ukázka úspory na nákupech online

ProduktBěžná cena Mega sale na Ageo.cz
Domestos71,- 35,-
Cif Cream59,- 32,-
Sunglight Classic499,- 269,-
Lovela349,- 199,-
Ariel, 80 praní599,- 319,-
Duck 5v184,- 42,-
Vanish Oxi Action 299,- 189,-
Ceresit Aero 360°399,- 269,-

Více informací
nyní na Ageo.cz
Nákup na internetu je výrazně levnější a jednodušší

Nákup na internetu je výrazně levnější a jednodušší

Všichni už si zvykli kupovat drogerii a kosmetiku online, protože nechtějí nakupovat předražené zboží v kamenných obchodech. A co vy? Nákup na internetu je výrazně levnější a jednodušší, bez front a s doručením až domů bez tahání těžkých tašek. Nakupovat můžete kdykoli během dne a z pohodlí domova si v klidu vše prostudovat a porovnat. Jinými slovy ušetřit čas, který byste strávili v obchodě, a místo toho ho využít podle svých představ.

Více informací
nyní na Ageo.cz
Celoroční zásoba Persilu a Somatu zdarma

Celoroční zásoba Persilu a Somatu zdarma

Jedině v největším českém e-shopu s drogerií a kosmetikou Ageo.cz rozdávají celoroční zásobu Persilu a Somatu zdarma! Už se stalo zvykem, že ke každému nákupu v tomto internetovém obchodě dostanete nějakou odměnu či dárek, ale tentokrát už je to vážně přes čáru. Stačí jen nakoupit na Ageo.cz jakékoliv zboží od Henkel jako Persil, Perwooll, Silan, Somat, Bref, Pur, Clin a další a automaticky se zařadíte do slosování o 20 balíčků.

Více informací
nyní na Ageo.cz

Časová osa článků