Tereza Jelínková si zahrála na taxikářku.

Tereza Jelínková si zahrála na taxikářku. Foto: archiv T. Jelínkové

Úspěšná česká modelka a nečekaný vedlejšák v klipu. Jako taxikářka načapala milence v utajení

Opravdu nevšední vedlejšák minulý víkend vzala úspěšná česká modelka Tereza Jelínková. V klipu S tebou kapely Hodiny si zahrála taxikářku.

„Řízení mě baví, a když přišla tahle nabídka, řekla jsem si, proč ji nevyužít," svěřila se nám Tereza. Klip vznikal během vystoupení skupiny na pražském Strahově, kde skupina předskakovala kapele Kryštof.

S nápadem obsadit Terezu Jelínkovou do videoklipu přišli frontman kapely Tomáš Sehnal s režisérem Martinem Müllerem. „Postava, kterou Tereza hraje, je vlastně dvojrole, a když jsem tak přemýšlel, kým tuhle roli obsadit, řekl jsem si, že začnu u nejkrásnějšího českého exportu v modelingu a Tereza na naši nabídku kývla. Za což jí chci poděkovat, protože i když o víkendu nebylo právě příjemné počasí, jakmile se objevila před kamerou, všechno se rozzářilo - členové štábu i záběr," svěřil se režisér.

Spolupráci s kapelou a štábem si pochvalovala i Tereza, která má s čím srovnávat, neboť nedávno točila reklamu například s oscarovým režisérem Paolem Sorrentinem. „Bylo to nejpříjemnější odpoledne, které jsem za dlouhou dobu strávila prací. Spolupráce s kluky byla opravdu velmi příjemná, uvolněná a plná zábavy," dodává Tereza.

O zábavu se postaral také pár, který si nevšiml toho, že se natáčí, a nasedl do taxíku, aby se nechal odvézt do soukromí. Prvotní šok, že za volantem sedí úspěšná modelka, pak vystřídaly obavy, aby nebyl zaznamenán kamerami, protože šlo o pár milenecký. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků