Playmate Jenna Bentley (24) rozzlobila celou armádu svých fanoušků.

Playmate Jenna Bentley (24) rozzlobila celou armádu svých fanoušků. Profimedia.cz

Playboy modelka naštvala davy svých fanoušků. Kvůli běhání si chce nechat zmenšit to, co ji tolik proslavilo

18. září 2017 22:02

Playboy Playmate byla rovné tři roky. Nyní ale modelka Jenna Bentley (24) rozzlobila celou armádu svých fanoušků zprávou o tom, že si nechá chirurgicky zmenšit prsa.

A proč to vlastně chce vnadná kráska provést? Kvůli tomu, že se jí s nimi těžko běhá. Právě k novému fitness režimu prohlásila: „Začala jsem běhat a posilovat, abych si udržela postavu, ale moje prsa se mi vždy nějak přimotají do cesty. Obvykle nosím extrémně pevnou podprsenku, ale když se opravdu rozběhnu, někdy vyskočí,“ postěžovala si a popsala tak hrůznou událost, až z ní jednomu naskočí husí kůže.

Když tuhle za východu slunce vyrazila trénovat na kalifornskou pláž, měla namále. „Bylo krásné ráno, slunce stoupalo, já byla zpocená. Jak jsem tak v bikinách uskakovala vlnám v písku na břehu, náhle jsem ucítila obrovský náraz něčeho těžkého do mé brady. Ztratila jsem rovnováhu a upadla. Byla jsem pěkně naštvaná. Naštěstí v okolí nikdo nebyl. Podívala jsem se dolů a viděla, že mě udeřilo mé pravé ňadro, které mi vyklouzlo z bikin.“

Hrůzostrašná historka, že? Být přizabita vlastním ňadrem! Obavy této krásky plně chápeme a přejeme brzkou a vydařenou operaci. 

Milan Kolář , Super.cz


Časová osa článků