Nulová imunita, nevůle a vyčerpání? Příčina může být i jiná

19. září 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Vnímáme to všude kolem nás. Už zase nastala fáze podzimu, kdy je venku chladno a všude se mluví o virózách a nachlazeních. V takovém období je naprosto běžné ulehnout s únavou a zvýšenou teplotou do postele a připsat příznaky běžné nadcházející nemoci. Mnoho lidí se tak léčí, ani neví na co. Vyhraná bitva však jen prodlužuje dlouhodobou válku. Bohužel se tak plíživě připravujeme o své zdraví.
Imunita na nule. Přemnožení paraziti doslova vysávají zásoby lidské energie

Imunita na nule. Přemnožení paraziti doslova vysávají zásoby lidské energie

Jste tak 2-3x nepochopitelně několik dnů či týdnů vyčerpaní? Paraziti totiž vegetují v těle hostitele tak, že mu vysávají zásoby energie nabrané spánkem a příjmem potravy. Tímto je hostitel, tedy člověk, více náchylný k chorobám, jelikož zároveň s energií klesá síla obranyschopnosti. Parazité existují na naší planetě už odnepaměti a pamatují snad i dinosaury, tudíž čerpají z bohatých zkušeností přežívání ve všech možných i nemožných podmínkách. Odnepaměti také naši předkové používali dostupné odčervovací prostředky. Nejenom delší půst, ale také extrakty z ořešáku, kurkumin a různá koření. Na rozdíl od nich máme v lékárně konečně k dispozici přírodní doplňky stravy řady Wurm-Ex.

Více
nyní na antiparazitikum.cz
Rychlá diagnostika není možná. Problém řeší prevence

Rychlá diagnostika není možná. Problém řeší prevence

Velkým problémem je dlouhá inkubační doba a diagnostika. Nákaza může trvat měsíce až roky. Příznaky si normální člověk zaměňuje za příznaky běžných nemocí. V Evropě, která se potýká s přemnoženými parazity u 4 lidí z pěti, pak riziko těžkých komplikací u běžných obyvatel měst stále stoupá. Válečné konflikty vedou ke kolapsům zdravotnictví včetně očkování. Lékaři však své pacienty na drahá vyšetření běžně neposílají. Na larvy v plicích či v játrech se většinou přichází náhodným vyšetřením či když tyto orgány postupně selhávají. Mohou způsobit smrt. Jakákoliv dlouhodobá bolest signalizuje, že něco není v pořádku. Larvy červů běžně migrují skrz všechny orgány do mozku či do oční bulvy.

Více
nyní na antiparazitikum.cz
Neřešení přemnožených parazitů zkracuje život

Neřešení přemnožených parazitů zkracuje život

Většina lidí pravidelně problém neřeší, protože o něm neví. Některé larvy přežívají v prostoru až 3 roky. V sedačkách, v kobercích, v dekách apod. „Normální člověk nemá ani tušení, kde se nakazil a jak dlouho mu parazité ničí zdraví,“ uvádí odborný server antiparazitikum.cz, který se problematikou a testováním aktivně-preventivních přípravků dlouhodobě zabývá. Parazité mají výjimečnou schopnost maskování. V určitých periodách však na sebe viditelně upozorňují. Časté pokašlávání, kručení v břiše a alergie mohou znamenat larvy v plicích či červy v břiše. Nepřirozená častá odpolední ochablost a únava, bolest kloubů, častá nachlazení, nechuť a nevůle. Odčervení dnes vyhledává čím dál více lidí.

Více
nyní na wurm-ex.cz
Zdroje nákazy a mikroskopických larev

Zdroje nákazy a mikroskopických larev

V ČR je ročně diagnostikováno 700 případů nakažení člověka škrkavkou psí. Toxoplasmou od koček onemocní až 80 % obyvatel Německa. „Lidé by měli více myslet na to, jak a s kým se mazlí, a s kým se mazlí potom.A nejde pouze o domácí mazlíčky,“ uvádí Petr Pěnkava z vývojového centra přírodních doplňků řady Wurm-Ex (Wurm = Červ).Wurm-Ex je dnes jediným klinicky testovaným doplňkem stravy proti externím agentům na českém trhu. Problémem Evropy nejsou pouze čím dál častější hotely „Pets Friendly“, ale také přehnaný kontakt s domácími mazlíčky. Nejen toxoplasma se přenáší především kontaktem ústy, např. tuberkulóza se u nás začíná objevovat i u očkovaných osob. WHO na problémy opakovaně upozorňuje.

Více
nyní na wurm-ex.cz
Detoxikace bez redukce parazitů nemá smysl. Změnu nečekejte

Detoxikace bez redukce parazitů nemá smysl. Změnu nečekejte

Dostatečná hygiena mnoho neřeší. Larvy se přenášejí nejen kontaktem s jinými lidmi, s mazlíčky, ale jsou také na kořenové zelenině a v salátech atd. Přemnožení parazité stojí za mnoha vleklými problémy. Především za vyčerpáním, bolestmi a alergiemi. Kromě léků na předpis najdeme nyní v lékárnách volně prodejný přípravek Wurm-Ex, který maximalizuje vaši obranyschopnost a nastartuje imunitu. Při zadání slova AKCE lze dnes ještě přípravek získat v rámci klinického testování za výbornou akční cenu. „Užívá se pouze 10 dnů, avšak způsobuje nekontrolovatelný úbytek váhy. Nepřekračujte dávkování,“ varuje antiparazitikum.cz. Omezený počet rodinného balení je pouze do vyprodání.

Využít akci
nyní na wurm-ex.cz

Časová osa článků