Nejnovější akt Kim ze září na jejím instagramovském účtu

Nejnovější akt Kim ze září na jejím instagramovském účtu Profimedia.cz

Dvojnásobná matka Kim Kardashian se svlékla donaha. Tímhle se teď chlubí na sociální síti

Modelkou, tedy tou klasickou, kterou zastupují agentury a jde ze zakázky do zakázky, rozhodně není. Přesto je pro Kim Kardashian (40) její tělo vlastně pracovním nástrojem. Po dlouhých letech její popularity se stalo její největší devizou. A Američané ji pro ně milují. I proto není na nahaté snímky skoupá, a jakmile dosáhne nějakého, byť dílčího úspěchu třeba v posilovně, objeví se na Instagramu její akt. Stejně tak se tomu stalo i nyní.

Začátkem léta téměř všechna média světa uveřejnila, do všech běžných zpráv o konfliktech, katastrofách, krizích, politice a třeba globálním oteplování, paparazzi fotky této americké celebrity, jíž celulitida drtí její velké pozadí a silná stehna. A kde byly najednou všechny ty ostatní „důležité a seriózní zprávy“? Celý svět, jako by se na chvíli zastavil. Všichni jen vyděšeně civěli do displejů a monitorů na ten ošklivý hvězdný zadek a vyčítali své bulvární královně, jak ho zanedbala.

A Kim se kála, jako na pranýři. Přiznala značnou ochablost této části těla, přiznala i důvody tohoto soukromého průšvihu, kterou byla rekonvalescence po gynekologické operaci. Jenže fanoušci této brunetky s uhrančivým pohledem tohle neodpouští a odpadali rovnou po stovkách. Kim slíbila, že se rychle zase dostane do kondice. Najala speciálního trenéra, upravila jídelníček a přestala se povalovat. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat.

Jako reparát lze tedy brát i nejnovější její akt, kterým se světu pochlubila, a kde je na stromě. Nikde žádné špeky, tělo pevné jako skála. Pozadí nám sice ještě neukázala, ale sebevědomí už jí zase nechybí. Zdá se, že všechno je na dobré cestě a USA spolu s Kardashiany budou opět moci nerušeně snít svůj americký sen. Jupí... 

Super.cz


Časová osa článků