Linda Bartošová

Linda Bartošová Michaela Feuereislová

Z módního světa už zmizela. Půvabná představitelka mladé Krainové se ale ráda vrací

7. září 2017 18:04

Svět módy už oficiálně opustila, to ale neznamená, že se do něj Linda Bartošová ráda nevrací. Držitelka titulu Česká Miss World 2012, která buduje kariéru zahraniční reportérky České televize, zavítala v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku na přehlídku módní značky Blažek.

„Přehlídka se mi vážně moc líbila. Cením, že se tradiční značka nebojí odvážnější dynamiky, a zároveň si zachovává eleganci, což není jednoduché. Vyšla z toho skvělá symbióza a výborná show,” říká Bartošová, která si střihla roli mladší Simony Krainové ve filmu Vybíjená. Linda nezavítala pouze na prezentaci pánské módy, ale stihla v pondělí ještě zhlédnout tvorbu Odivi a La Formela.

Když jsme Lindu na akci potkali, neodpustili jsme si otázku, jestli jí není líto, že už není součástí světa módy. „Není. Zbylo mi z této doby pár přátel i zážitků a stačí mi bohatě si to párkrát za rok připomenout, což tahle akce naplňuje skvěle, protože má úroveň a stojí za ní ten nejlepší tým,” říká sympatická blondýnka a jedním dechem dodává: „Můj život už stojí na jiných věcech, než je móda, ale to neznamená, že ji vylučuji. Beru ji jako jeden z klíčových kulturních kódů, které tvoří osobnost a individuální světonázor každého z nás.” 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků