Lucia Siposová, Jitka Čvančarová a Jana Plodková se pustily do natáčení nového seriálu.

Lucia Siposová, Jitka Čvančarová a Jana Plodková se pustily do natáčení nového seriálu. Foto: archiv FTV Prima

Chyběly vám vnady Jitky Čvančarové? Obdařená herečka si zahraje nelítostnou sexy vdovu

2. září 2017 11:40

Herečku Jitku Čvančarovou (40) opět uvidíme v seriálu. Společně s Janou Plodkovou (37) a Lucii Siposovou (37) právě odstartovala natáčení osmidílné série režiséra Radka Bajgara Černé vdovy.

Seriál ve stylu černé komedie vznikl jako adaptace finského seriálu Mustat Lesket. Tématem je ženská sounáležitost a sebevědomí, jež se po kurážném činu otřesou v základech.

Trojice hereček včetně vnadné Čvančarové se v těchto dnech pustila do natáčení. A na co se diváci mohou těšit?

Renatu, Johanu a Veroniku spojuje přátelství a firma, ve které pracují jejich tři manželé. V manželství si už odžily nějaký ten pátek, i když jim je teprve kolem třiceti. Johanu (Jitka Čvančarová) manžel bil, Renatin (Jana Plodková) manžel se znenadání začal chovat jako gangster, co schovává doma bouchačku, a Veroničin manžel s Veronikou (Lucia Siposová) odmítal spát, aby ona pak našla v šuplíku pod postelí časopisy s gay pornem.

„Já jsem se strašně těšila, když mě oslovila Prima a Radek Bajgar, protože přišli s touhle šílenou holkou Veronikou, která nejdříve koná, a až pak přemýšlí. Je to taková spontánní bytost,“ prozradila Lucia Siposová o postavě, kterou v Černých vdovách ztvární.

Herečka Jana Plodková představuje manželku na ozdobu, žijící typický život zelené vdovy v domku za Prahou: „Moje postava se jmenuje Renata Jůzlová a je taková rodinná puťka, její starostí je péče o rodinu a dům.“

Hrdinky poznáváme v okamžiku, kdy jedou se svými manžely na chatu k jezeru. Mají tam strávit prodloužený víkend. Holky, i když jsou manžely přehlíženy a občas i ponižovány, se ale tváří naprosto klidně. A podivně klidně se tváří také v okamžiku, kdy člun s jejich muži najednou uprostřed jezera vylétne do povětří.

„Johana je nejracionálnější z nich, tahá za ty nitky, je to takový vůdce party,“ říká o své roli Jitka Čvančarová, která měla ke zbavení se svého seriálového manžela největší motivaci.

Všechny tři pozůstalé jsou šťastné, že začnou žít nový život. Jenže jejich představy nového spokojeného života se zdaleka nepotkávají se skutečností. Detektiv, který případ vyšetřuje, totiž brzy zjistí, že nešlo o nešťastnou náhodu. V hlavních mužských rolích se představí Bolek Polívka a Filip Blažek. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků