Na poslední přehlídce vysoké krejčoviny Elieho Saaba vypadala jako princezna.

Na poslední přehlídce vysoké krejčoviny Elieho Saaba vypadala jako princezna. Foto: Schwarzkopf Elite Model Look a Elite Prague

Z obyčejné holky z Příbrami perlou pařížských přehlídek. Máme být na koho pyšní

Žila by si poklidným životem na maloměstě. To by se jistě dělo, kdyby mladá studentka Gymnázia Příbram Bára Podzimková nezvítězila v národním finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look a následně nestanula na stupních vítězů v celosvětovém klání tohoto projektu, který jí otevřel dveře do světového modelingu.

Nejdříve se okatá brunetka začala objevovat na přehlídkách všech prestižních módních domů, následně fotit módní editoriály pro špičkové módní magazíny od Vogue přes Elle a desítky dalších. Tohle snažení by mělo vyústit v získání kampaní a Báře se to povedlo.

Již podruhé si ji vybral francouzský módní dům Chanel pro kosmetickou kampaň. Bára je nejenom schopná sladit studium a práci, ale i užívat si lásku se zpěvákem Albertem Černým, frontmanem kapely Lake Malawi.

Z jejího instagramového účtu víme, že léto trávila s Albertem na Colours of Ostrava a také s ním nafotila módní story. Dovolenou trávila v Portugalsku, které si zamilovala, a v Čechách zase absolvovala svatbu svého bratra. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků