Hubnutí jako prokletí. Nové poznatky však pomáhají

29. srpna 2017 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Nejen pleť potřebuje rozdílný přístup ve dne a v noci. Celé tělo funguje v každé fázi úplně jinak a je potřeba toho využít. Letní, rychle nabytá kila lze ještě rychleji sundat. Nové poznatky dokazují, že tak jako denní a noční krém v kombinaci dokonale pomáhají pleti, tak další látky umí znásobit denní a noční výdej přebytečné energie. Noční pocení je bohužel vedlejší efekt, který mnohé odradí.
8 hodin spánku můžeme zajímavě využít

8 hodin spánku můžeme zajímavě využít

Existují 2 varianty redukce váhy. Rychlá a normální. Rychlá je primárně o vůli a předpokladem je zásadní impuls většinou v podobě emočního šoku. Jíst 1 mrkev za den umí krátkodobě úplně každý. Kila letí zázračně dolů. To, že člověk ztrácí primárně vodu a svaly řeší v ten moment málokdo. 1 mrkev denně však nikomu nemůže stačit do konce života. S výsledkem jo-jo efektu máme zkušenosti asi všichni. Než takto drasticky snížit příjem, můžeme zásadně zvýšit energetický výdej. Ideálně maximalizovat noc, kdy vědomě neděláme vůbec nic. Vědci zjistili, jak je to zásadní. 8 hodin spánku = 8 hodin odpařování energie navíc.

Více
nyní na Reduxil.cz
Metabolismus, alfa a omega odpařování energie

Metabolismus, alfa a omega odpařování energie

Běhat denně 10 km do konce života je pro normální lidi utopie. Vědci se zaměřili na 8 hodin, kdy naše tělo „nic nedělá“. A stejně jako v případě nočního krému, který je pro pleť důležitý v noci, objevili přírodní látky, které v noci dokáží podstatným způsobem odpařovat energii celého těla. Navíc zásadně podpoří energetický výdej ve dne. Noc je třetina dne, kterou energeticky nijak nevyužíváme. Tento poznatek může být zásadní pro někoho, kdo chce zredukovat svoji hmotnost. Čím víc „topíte“ v noci, tím více ztrácíte tuky a celé tělo se zmenšuje. Pocení je bohužel nepříjemný důsledek, který mnoho lidí odradí. 8 hodin denně hubnutí navíc má samozřejmě viditelné výsledky.

Více
nyní na Reduxil.cz
16 hodin den + 8 hodin noční hubnutí navíc

16 hodin den + 8 hodin noční hubnutí navíc

Spalovat energii 24 hodin non-stop má své výhody i nevýhody. V každém případě jsou výsledky zcela jiné, než když se člověk dře v posilovně 1 hodinu obden. Kombinace denní a noční složky zvyšuje účinnost a nevědomý výdej až o 150 %. Do lékáren právě přichází jediný produkt tohoto typu. Reduxil. Obsahuje denní kapsle, které blokují vstřebávání energie z jídla, vylučují přebytečnou vodu a brání otékání. Dále noční tablety, které brání jakémukoliv ukládání a vše vypouští formou tepla z těla ven. Přes den naše tělo nemá z čeho nabírat do tukových zásob, v noci stávající tukové zásoby spotřebovává náš výkonný metabolismus. První úbytky jsou na váze patrné do 48 hodin. Celý Reduxil je na 30 dnů.

Více
nyní na Reduxil.cz
Velmi výhodná zaváděcí cena Reduxil pouze do konce srpna

Velmi výhodná zaváděcí cena Reduxil pouze do konce srpna

Reduxil se užívá speciální kapsle ráno a následně tvrdé tablety večer. V kombinaci s postupným uvolňováním tak dochází k maximalizaci výkonu metabolismu celých 24 hodin v kuse. Funguje stejně, jako když nastavíte topení naplno a zároveň otevřete okna dokořán. Díky kombinaci obou složek dochází až k 5násobnému výdeji energie za 24 hodin. Nepřekračujte doporučené dávkování! Reduxil se užívá maximálně 30 dnů. V lékárnách za 1 090 Kč. Dnes ho na stránkách výrobce seženete za 869 Kč 1 balení, nebo za 1 545 Kč 2 balení. Dvojnásobné dávkování pouze pro lidi s vyšší nadváhou. Nepřekračujte dávkování! Akce pouze do vyprodání či 31. 8. Od pátku 1. 9. najdete již také ve své lékárně za plnou cenu.

Využít akci
nyní na Reduxil.cz

Časová osa článků