U chlapů už sází na jiné hodnoty, než jsou svaly.

Napomádovaní hezouni už nejsou nic pro ni. Ani nejkrásnější muž planety Krainovou neokouzlil

Simona Krainová (48) využila příležitosti a na klinice krásy, jíž propůjčila svou tvář, se setkala s držitelem titulu Mister International 2016 Paulem Iskandarem. „Hned mi zlepšil náladu. Je to moc příjemný a skromný člověk. Přijde mi, že je až trošku plachý, tak mu tady pomáháme,” komentovala známá česká modelka své pocity po setkání s nejkrásnějším mužem planety, který do České republiky zavítal na finále soutěže mužské krásy Muž roku.

Krainová si s Iskandarem udělala několik selfies a zabředla do družné konverzace. Šťastně vdaná matka dvou dětí už si prý na hezounky tohoto typu nepotrpí. „Oni jsou problémoví, nedají se moc udržet. Tam člověk musí mít ten řetěz pořádně pevnej,” říká Simona

A co tedy Krainovou na chlapech dnes zaujme? „Musí už být vyklidněný a vědět, co chce od života. Těmhle klukům ještě rostou rohy a potřebují se vyřádit. Mě tohle neláká a dnes mě na chlapech baví jiné věci, než jsou svaly, hezká postava a dobrý účes. Pokud je ten člověk jen krásný, ale nemá smysl pro humor a neumí si ze sebe udělat srandu, tak to k ničemu není a za pět minut se s ním nudíš,” říká Simona. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků