Bude Adéla Částková novou hvězdou muzikálů?

Bude Adéla Částková novou hvězdou muzikálů? Foto: archiv A. Částkové

Prosadí se jako její kamarádka Natálka Grossová v Plesu upírů? Další mladinká zpěvačka míří do pražských muzikálů

O mladinké zpěvačce Adéle Částkové už jsme párkrát informovali. Teď si chce půvabná brunetka vedle sólového zpěvu vyzkoušet i muzikálový rank. Nějaké zkušenosti už s ním má. Se svojí nejlepší kamarádkou Natálií Grossovou (19) společně vystupovaly v brněnských produkcích.

Zatímco Natálce se podařilo prosadit v hlavní dívčí roli v muzikálu Ples upírů v produkci Františka Janečka (78), Adéla má zatím skromnější cíle. V listopadu se představí v Divadle Hybernia v muzikálu Romeo a Julie z pera Gérarda Presgurvice podle slavné tragédie Williama Shakespeara.

Produkce muzikálu Romeo a Julie byla přesvědčena o talentu mladé zpěvačky Adély, která projevuje velké nadání a píli. Adéla se tak po prázdninách, které zčásti strávila i s Natálkou a její rodinou na Floridě, těší na zkoušení a případně i působení v dalších muzikálech.

Adéla si vyzkoušela muzikálové prostředí už před třemi lety, kdy ji do muzikálu Lili – Let snů obsadil Petr Gazdík, stejně tak i do muzikálu Pískání po větru. Její pěvecké kvality ocenil i Michael Jay, několikanásobný držitel cen Grammy, producent Céline Dion. Pro Adélu pak napsal song Sugar High, díky němuž si zkusila zpěv v angličtině. Přesto ale podle svých slov raději zůstane u rodného jazyka, čímž chce oslovit především české posluchače. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků