Tahle hora svalů proslavila Českou republiku!

Tahle hora svalů proslavila Českou republiku! Foto: Muž roku/Man Of The Year

Celá Evropa se klaní české kráse! Tentokrát ji ale neohromila dívčí ňadra, bylo to něco úplně jiného

A zase velmi úspěšně vyvážíme českou krásu! V Evropě jsou úplně paf z jednoho tuzemského těla, které ale nikdy korunku Miss nezískalo a je také jisté, že se v životě nestane maminkou.

Na mezinárodním poli totiž slavil úspěch jeden z loňských finalistů Muže roku Lukáš Lesák. Pohledný blonďák vyhrál titul nejkrásnějšího Evropana v soutěži Man Of The Year. V rámci celé planety pak skončil třetí.

„Jsem z toho velmi příjemně překvapený a mám moc velkou radost! Je to obrovský úspěch pro celou soutěž Muž roku,“ raduje se pořadatel českého klání o nejkrásnějšího chlapa u nás David Novotný.

Finanční poradce z Plzně měl v Indonésii hodně co na práci. Jezdil na slonech, ale většinou spíš běhal od jedné módní přehlídky k druhé. A vyfotili ho tolikrát, že kdyby fotoaparáty kradly duši, museli by mu jich jejich majitelé vracet tisíce!

„Naprosto jsem nic podobného neočekával. Je to překvapení a výzva, abych se začal modelingu věnovat o to více,“ prozradil šťastný dvaadvacetiletý klučina, jemuž možná pomohlo i to, že byl v soutěži jediným blonďákem. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků