Helena Houdová žije v souladu s přírodou, její děti nechodí ani do školy.

Helena Houdová žije v souladu s přírodou, její děti nechodí ani do školy. Foto: archiv Lifefood Czech Republic s.r.o

Helena Houdová promluvila o rozvodu a čtvrtém dítěti!

Česká Miss z roku 1999 Helena Houdová (41) přiznala detaily svého přerodu z topmodelky na éterickou ženu. "Až po rozchodu se svým mužem se mi to objevilo formou traumatu a bylo mi jasně řečeno seshora, že už nemůžu dělat kompromisy se svojí duší, už mně je jedno, co si ostatní myslí, já už musím následovat sebe," řekla Houdová.

Rozvod s filmovým producentem Omarem Amanatem proběhl přátelsky. "Rozvod pro mě byl v podstatě dar a já jsem zjistila, že i já si tvořím svoji realitu, a díky tomu, že jsem vzala odpovědnost za svůj život, tak jsem si řekla, jakou roli já v tom hraju, a ne proč se mi to děje, proč zrovna já. Už vím, že do života chodí jen krásné bytosti nebo lidi, kteří mě něco naučí, něco mají ukázat,“ prozradila Top Star magazínu Houdová.

Nechtěla by Helena ke svým třem dětem ještě další dítě? "Včera jsem viděla nějaká miminka a říkala jsem si, pane bože, jak já jsem přežila tři děti. Stát se může všechno, ale já si myslím, že tři děti jsou poměrně dost,“ dodala Helena, jejíž děti nechodí do školy a vyučuje je sama. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků