Robin a April Love očekávají miminko.

Robin a April Love očekávají miminko. Profimedia.cz

Zpěvák, jehož proslavil kontroverzní klip plný nahoty, bude tatínkem: Potomka mu porodí o 18 let mladší modelka

Před třemi lety se úspěšnému zpěvákovi rozpadlo manželství. Robin Thicke (40) si ale po rozvodu určitě nepohoršil. Tvoří zamilovaný pár s April Love Geary, která v březnu přivede na svět miminko.

Interpret hitu Blurred Lines už má s exmanželkou Paulou sedmiletého syna Juliana. Dalším Thickeho potomkem má být holčička. Jeho krásná přítelkyně radostnou novinku sdělila prostřednictvím Instagramu. „Robin a já s radostí všem oznamujeme, že očekáváme miminko. Termín porodu je 1. března, na narozeniny Alana Thickeho,“ napsala April.

Modelku a zajisté i jejího partnera potěšila shoda okolností. Dcerka by se totiž měla narodit v den, kdy by Robinův otec oslavil 71. narozeniny. Kanadský herec a hudební skladatel zemřel loni v prosinci.

Thicke se už snad vybouřil a jako dvojnásobný tatínek skoncuje s provokacemi. Ve světě hudebního šoubyznysu se nejvíce proslavil klipem k písni Blurred Lines, kde kolem něj skotačila Emily Ratajkowski (28) jen v tangách. Nezapomenutelné bylo také jeho vystoupení na MTV Video Music Awards v roce 2013, kde společně s Miley Curus předvedli show jako z filmů pro dospělé. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků