Slovenské micky se předváděly v tureckém hotelu určeném jen pro dospělé.

Slovenské micky se předváděly v tureckém hotelu určeném jen pro dospělé. Foto: archiv TWiiNS

Slovenská sexy dvojčata způsobila rozruch v Turecku. Kdekoli se objeví, tam se mužům zvyšuje nejen tep

Za letošní rok stihla krásná dvojčata Veronika a Daniela Nizlové hned pět dovolených. V lednu vyrazily zpěvačky na Bali, v březnu si užívaly v ráji na Maledivách, o měsíc později vyrazily na Velikonoce do Dubaje a na začátku prázdnin vyrazili do své oblíbené destinace do Chorvatska. Nyní si tyto slovenské kočičky podmanily Turecko. Prohlédněte si naši fotogalerii.

„Bylo to úžasné, oddechly jsme si a potkali spoustu zajímavých lidí včetně dýdžeje Buraka Yetera,” komentovala poslední dovolenou Daniela, která vzpomněla hudebníka, kterému v rádiích právě hraje hit Tuesday. „Ten nás pozval i na svou show,” dodala polovička hudební dvojice TWiiNS.

Holky tedy spojily příjemné s užitečným a kromě pracovních aktivit si pochoitelně užívaly na pláži, kde vystavily na odiv své parádní postavičky. Veronika a Daniela vypadají fantasticky a podle všeho je to ani nestojí příliš úsilí. „Občas zajdeme do fitka, ale to je asi všechno. Před dovolenou jsme se nějak zvlášť nepřipravovaly. Snažíme se jíst zdravě, ale jednou za čas si dopřejeme i jídla, jako je naše svíčková nebo oblíbené brynzové halušky,” překvapují informací krásky. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků