Denisa Pfauserová Super.cz

Stýská se jí po pohádkách, tak se obléká jako víla? Nová hvězda Ohnivýho kuřete hrála princeznu, teď bude holkou z kriminálu

26. srpna 2017 12:38

Herečku Denisu Pfausserovou známe jako princeznu z pohádky Řachanda. Pohádkové outfity jí přirostly k srdci, i když mezi tím vystřídala řadu rolí, tak se aspoň na setkání TV Prima, kde hrála v seriálu Přístav a je novou posilou Ohnivýho kuřete, oblékla jako víla. Včetně věnečku.

"Přišlo mi to takové pěkně letní. A klidně bych takhle mohla jít i za družičku," smála se. Ona sama nevěstou mimo filmová plátna asi hned tak nebude. "Přítele sice mám, ale o ruku mě ještě nepožádal. Ničemu se nebráním, ale zatím jsem se vdávala jenom jako ta princezna," upřesnila.

Ani ve scénáři k Ohnivýmu kuřeti zatím žádný vztah, který by končil svatbou, napsaný nemá. "Jsem tam kriminálnice puštěná z kriminálu. Přijdu tam, začnu i trochu provozovat zlodějnu, jsem taková od rány. Ale je to vtipné, ten seriál mě baví. Je to hezky lidsky napsané a dialogy jsou uvěřitelné, jako z běžného života," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků