Pamela Anderson je stále pořádně žhavá.

Pamela Anderson je stále pořádně žhavá. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Pamela Anderson je v bikinách nebezpečně sexy: I po padesátce by ještě mohla provokovat v Playboyi

14. srpna 2017 19:22

Nestárnoucí sexbomba nedávno oslavila 50. narozeniny. V plavkách je ale Pamela Anderson (51) stejně žhavá jako v době, kdy se svlékala pro pánské magazíny.

V 90. letech okouzlovala diváky jako plavčice v Pobřežní hlídce. O dvacet let později si může dokonce dovolit bikiny, v nichž ukázala podstatně více kůže než v ikonických červených jednodílných plavkách.

Pamela už má za sebou čtyři rozvody, z toho dva s Rickem Salomonem. Naposledy byla spojována s francouzským fotbalistou Adilem Ramim (31), ten jí ale společnost na jachtě u Saint-Tropez nedělal. Dovolenou si užívala se svými přáteli.

Legendární blondýnka si i v pokročilejším věku udržuje status sexsymbolu. Pamela už se sice nesvléká, ale nemá problém vystavit své křivky v kampani na spodní prádlo.

„Není to o tom, že se v něm musím ukazovat před muži. Už ten pocit, že mám pod oblečením krásné spodní prádlo, je pro mě uspokojivý. Nosím ho především kvůli sobě. A když ho na mě vidí někdo jiný, je to bonus,“ řekla silikonová bohyně Anderson. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků