Nejlepší střihy podprsenek. Znáte je?

15. srpna 2017 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Jen ten, kdo o podprsenkách neví vůbec nic, by mohl říct, že jsou všechny stejné. Neliší se jen barvou a materiálem, ale především střihem. Každý vám odvede trochu jinou službu. Hladké košíčky využijete pod přiléhavé oblečení, Push-Up podprsenka dodá vašim prsům objem, kostice se zase postarají o přitažlivý a pevnější tvar.
Prodyšná, lehká jako peříčko a… nádherná!

Prodyšná, lehká jako peříčko a… nádherná!

Červená podprsenka Spacer 3D splňuje všechny předpoklady moderní podprsenky. Má prvotřídní vzhled, je lehounká a naprosto prodyšná, její košíčky jsou hladké. Můžete si ji vzít i pod přiléhavé oblečení. Je vhodná i pro opravdu velká prsa. Košíčky jsou vyrobené ze speciálního dvouvrstvého materiálu, který je mimořádně vzdušný a odvede teplo od vašeho těla.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Klasická a elegantní

Klasická a elegantní

Podprsenka Annie je okouzlující v každém detailu! Využívá osvědčeného kontrastu černé a béžové. Tato kombinace působí vždy elegantně. Vyztužené košíčky s klasickými kosticemi se postarají o přitažlivý a pevný vzhled vašich ňader. V košíčcích se navíc ukrývají měkké vycpávky, které se dají vyjmout. To znamená, že je můžete vyměnit za menší či větší silikonové nebo gelové vycpávky. Ty také najdete na Astratex.cz.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Netradiční kresba krajky a jedinečný střih

Netradiční kresba krajky a jedinečný střih

Saténová podprsenka Waves typu Half Bardot má otevřený střih pro zdůraznění poprsí. Ten oceníte především v širokém výstřihu. Košíčky podpírají prsa zespodu, což spolu s vyztužením, všitými kosticemi a dvěma svislými švy perfektně zakulacuje horní i dolní linii ňader. Je to podprsenka, na kterou je krásný pohled a ve které se budete cítit velice přitažlivě.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Zahalte svá ňadra závojem z krajky

Zahalte svá ňadra závojem z krajky

Dvě podprsenky v jedné. Tak by se dala charakterizovat podprsenka Charm. Vespod skrývá nevyztužené krajkové košíčky se zajímavým střihem a klasickými kosticemi. Ty dají prsům tvar a pevný vzhled. Krajkové bandeau, které tvoří „druhou“ podprsenku, ňadra rozkošně překryje a dodá celému kousku prádla na zajímavosti a jisté záhadnosti. Tuto podprsenku oceníte nejvíce v rozhalence nebo šatech s hlubokým výstřihem. Odvážnější ji budou nosit pod projmuté sáčko.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Osvědčené služby Push-Up

Osvědčené služby Push-Up

Co dokáže podprsenka Push-Up, ví už dnes každý. Za tímto skvělým objevem stojí muž. Americký letecký konstruktér Howard Huges, chronický sukničkář a filmový režisér v jednom, jí v roce 1943 vylepšil dekolt herečky Jane Russell. Dobrá Push-Up podprsenka dovede prsa pozvednout, vyplnit a opticky jim dodat mnohem větší objem, než skutečně mají. Model Vestia Black tohle rozhodně dobře umí.

Koupit
nyní na Astratex.cz

Časová osa článků