Monika Štiková a její nový, o 18 let mladší přítel

Monika Štiková a její nový, o 18 let mladší přítel Foto: Facebook D. M., Michaela Feuereislová

Jak Stiflerova máma: Štiková randí s o 18 let mladším klukem, který vypadá jako Finch ze slavné komedie

Jen krátce poté, co Super.cz zjistil, že se matka Ornelly Koktové (28) Monika Štiková rozvádí, vychází najevo docela zajímavé skutečnosti! Ve svých pětačtyřiceti totiž klofla o osmnáct let mladšího Daniela (27), který je nápadně podobný Paulu Finchovi z komedie Prci, prcičky, prcičky. Podle našich informací už s vlastní verzí Stiflerovy mámy chodí rok!

„S někým jsem, to je pravda. A bydlíme spolu. Ale o koho jde, to vám neřeknu. S Michalem to bohužel už dál nešlo, pět let jsme vůbec nefungovali jako manželé, a to nejen po intimní stránce. Byla jsem už vlastně jen uklízečka. Ornella sama mi říkala, že jsem ještě moc mladá, abych se trápila v nefungujícím manželství,“ řekla Super.cz Štiková.

Podle zdroje, který se ozval naší redakci a jeho informace se podařilo ověřit coby důvěryhodné, se Monika Štiková od manžela před čtyřmi měsíci přestěhovala za mladíkem Danielem M. (27). „Seznámili se spolu před rokem v jedné kavárně, kde se schází nejenom pražská gay smetánka. On tam ale byl s kamarádem a gay rozhodně není. Má malé dítě, ale pokud vím, tak je snad rozvedený a s bývalou ženou mají vše vyřešené,“ tvrdí náš zdroj s tím, že „mládežník“ vlastní s otcem stavební firmu.

Monika Štiková ale ani náhodou nemá na Hanu Gregorovou. Její koloušek je dokonce o 32 let mladší než vdova po Radoslavu Brzobohatém. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků