Míša Tomešová v klipu k písni Závislá.

Na mateřské příliš nezahálí. Sexy Tomešová si zahrála dívku, která vám půjde pěkně na nervy

Ten, kdo zná blíže Míšu Tomešovou (30), tak mu bylo jasné, že tahle holka se po porodu neztratí z centra dění. Herečka a zpěvačka je neustále aktivní. Naposledy natočila klip se svou kapelou Filip Zangi & PURPUR ke skladbě Závislá. Míša si v hudebním ztvárnění songu zahrála dívku posedlou nakupováním.

Role slečny, která si ráda užívá platební karty svého přítele, se herečka zhostila velmi uvěřitelně. V refrénu se konkrétně zpívá: „Chci mít víc, než smím!“ a Tomešová rozhazuje v nákupním centru, co to dá. Je to již druhý klip, ve kterém si Míša bere na paškál jistou skupinu dívek. Na konci loňského roku si ještě jako těhotná dělala v prvním singlu Youtuberka legraci z holek z internetu.

Na herečce v klipu nepoznáte, že teprve nedávno porodila syna Kristiána. Na place ho Míša měla i s sebou. „Natáčení probíhalo dva dny a celou dobu byl prcek s námi. Zvládal to skvěle na to, že jsem byla v té době teprve tři měsíce po porodu,” libuje si herečka.

Míša se do rozehraných představení a koncertování se svou kapelou vrátila hned po šestinedělí. Se zkoušením nových projektů si ale dává víc na čas. „Stále kojím a myslím, že ještě dlouho budu, takže dlouhá doba bez malého nepřipadá v úvahu. Užívám si prcka, jak to jde, neskutečně to letí. Chodí se mnou i na koncerty s Purpurem a moc ho ta muzika baví. Pořídila jsem mu taková protihluková sluchátka, takže může pařit, aniž by se mu ničil sluch,” směje se Míša Tomešová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků