Simone se předvedla jako největší tragédka.

Simone se předvedla jako největší tragédka. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Když ostuda, tak pořádná! Nametená zoufalka z Big Brothera se válela po chodníku jako zavrženíhodná troska

V britské reality show Big Brother je nejspíš měřítkem úspěšnosti nesoudnost. Čím hůře se účastnice soutěže prezentují, tím déle trvá jejich „sláva“.

Ukázkovým příkladem ženy, která chodí téměř nahá a má z ostudy kabát, je Simone Reed. Osmadvacetiletá tragédka na sebe upozornila už v roce 2014, kdy se kvůli prohrané sázce objevila na úřadě ve spodním prádle. Její „kariéra“ pak pokračovala účastí v pořadu On Benefits, sledujícím osudy nezaměstnaných. Simone se tehdy dost drsně navážela do imigrantů, kteří jsou podle ní příčinou všech problémů.

Letos se slávychtivá ženština dočkala životního úspěchu díky reality show Big Brother. I když ve vile vydržela jen dva týdny, cítí se jako áčková celebrita. Simone vymetá bary v Middlesbroughu, kde si očividně dopřává větší než malé množství alkoholu.

Když se po nočním tahu vracela domů, měla pořádně naváto. Nebýt její kámošky, nejspíš by zůstala na zemi ležet s roztaženýma nohama jako vysloužilá prostitutka poskytující bezplatně své služby. Simone provozovatelku nejstaršího řemesla nepřipomínala jen lascivními gesty, ale také výběrem oblečení. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků