Chloë Grace Moretz

Chloë Grace Moretz Profimedia.cz

Nikdy bych s tebou nechodil, jsi moc velká, vyslechla si mladá herečka od kolegy. Za pár let sbalila Beckhama

Přiznání dnes slavných a úspěšných lidí, nejen z uměleckých branží, že byli někdy v životě, většinou na škole v teenagerském věku, šikanováni, není nic ojedinělého. Zažil to herec a model Kellan Lutz, údajně i Kate Middleton, která prý byla ‚až moc dokonalá‘, a také homosexuální bratři herečky Chloë Grace Moretz (20). Ta nyní v rozhovoru pro magazín Variety zmínila i svou zkušenost.

Ta se šikanou nazvat nedá, ale i blbé kecy mohou napáchat dost škody. Když bylo herečce 15 let, její o deset let starší kolega, do kterého se během natáčení filmu zakoukala, jí řekl, že by s ní ‚ve skutečnosti teda nechodil‘, protože je pro něj ‚moc velká‘, ve smyslu oplácaná. „To byl jediný herec, který mě při natáčení rozplakal,“ přiznala Chloë, která však jméno dotyčného neprozradila. „Člověku to otevře oči, že lidi tam venku jsou zlí. Když měl z nějakého důvodu potřebu mi tohle říct,“ dodala Moretz.

V boji za zdravé dívčí sebevědomí a za správné vzory pokračuje i jako dospělá. Loni na sebe upozornila kromě tří filmů a vztahu s Brooklynem Beckhamem i komentářem na sociální síti k nahé selfie Kim Kardashian. „Doufám, že si uvědomuješ, jak je pro mladé ženy důležité nastavení cílů, naučit je, že můžeme nabídnout mnohem víc než jen tělo,“ napsala tehdy s dobrým úmyslem, jen to bylo trochu nešťastně krátce poté, co byl na stáncích k dostání magazín s téměř nahou Moretz na obálce, což Kardashian ve své reakci neopomněla zmínit. „Tvoje obálka pro Nylon je rozkošná,“ kontrovala. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků