Zadek by zpěvačce záviděly o 2 generace mladší ženy...

Zadek by zpěvačce záviděly o 2 generace mladší ženy... Foto: archiv InDance (5x)

Co říkáte na tenhle hladký zadeček bez známek celulitidy? Patří české zpěvačce, která už oslavila 54. narozeniny

Léto je v plném proudu a internet je zaplaven fotkami polonahých celebrit, které si užívají zahraniční pláže, slunce a moře. Jsou ale i takové, které v létě nikam daleko nevyrážejí a kromě domácí pohody taky na sobě makají. Zpěvačka Heidi Janků (59) je toho důkazem.

Heidi vyrazila na Vysočinu k rybníku Medlov, kde ve stejnojmenném hotelu probíhají letní taneční workshopy pod taktovkou choreografky Majky Piskořové-Veselé. „Majku znám už opravdu hodně dlouho, vlastně ještě jako školou povinné děvčátko. Jezdila jsem za její maminkou Věrou Veselou na hodiny tance, abych pak ty kreace mohla ukázat na svých koncertech,“ vzpomínala Heidi.

„Nedávno jsme se na jedné akci potkaly a udělaly dvě taneční čísla. No a protože chci letos vypustit do světa další novou písničku i s klipem, počítám, že k tomu angažuju právě její taneční soubor PopBalet,“ prozradila Heidi. A aby se holky naladily na stejnou vlnu, sešly se s Heidi na pár lekcí na akci Tanec bez hranic, která letos slaví už 20. výročí a na kterou jezdí i zahraniční lektoři z celého světa.

„Bylo to strašně fajn, ale už to není, co bývalo, udržet tempo s těmi mladými mi už dělá problém,“ směje se sympatická Heidi, která se tak na chvíli vrátila do školy. I když se jednalo o školu taneční, která se jmenuje InDance. Každopádně se podle fotek v dalším klipu Heidi máme určitě na co těšit. A Heidi na nich rozhodně nevypadá, že by patřila do starého železa. Figurou se může srovnávat s o dvě generace mladšími tanečnicemi a její zadeček bez celulitidy jí může závidět skoro každá žena. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků