Kelly Brook a její pětky

Kelly Brook a její pětky Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Modelka s přírodními pětkami šla do bikin: Její fotka rozpoutala internetovou válku

Chyběla vám Kelly Brook (42), která se může pochlubit bujným přírodním poprsím? Brunetka, jejíž upravované sexy fotky se dost liší od civilní podoby, se opět hlásí o slovo.

Vnadná Britka na sebe každoročně upozorňuje žhavým kalendářem, který je pro jistotu k dostání s několikaměsíčním předstihem před změnou letopočtu. Než vyrukuje s kolekcí pro rok 2018, fanouškům musí stačit sledování jejího profilu na Instagramu.

Obdařená modelka je už dva roky šťastně zamilovaná do francouzského modela Jeremyho Parisiho, takže to s provokováním nepřehání. Místo vyprsených fotek zveřejňuje společné záběry, ale na své si přijdou i obdivovatelé jejích křivek.

Kelly své tělesné bohatství připomenula momentkou z dovolené, kterou strávila u francouzského Jezera svatého kříže. Na její fotku v bikinách ale mezi uživateli sledujícími její profil nepanoval jednotný názor. Jedni její oblé křivky obdivovali, jiní tvrdili, že je tlustá, a další ji pro změnu obvinili z retuše. Kelly nakonec sporný snímek raději odstranila a spolu s ním i bouřlivou diskuzi. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků