Vincent Navrátil Super.cz

Jeden z největších hereckých fešáků promluvil o rozchodu: Syn Žilkové se zastal své expřítelkyně, která mu měla být nevěrná

Herec Vincent Navrátil, hvězda seriálu Ulice, poprvé promluvil o rozchodu s hereckou kolegyní Sabinou Rojkovou. Mluvilo se o tom, že mu Sabina byla nevěrná, to ale Vincent vyvrací. "Nikdy jsem to neřekl, tento problém tam ani nebyl. Rozešli jsme se slušně, ve vzájemném respektu. Nevěra tam nebyla. Rozešli jsme se čestně. Mrzelo mě, že byla očerňována," řekl Super.cz Vincent.

Fanynky nyní mají šanci. Vincent patří mezi největší fešáky mezi mladými herci. Syn herečky Veroniky Žilkové si ale prý chce dát od žen chvíli pauzu. "Nechci nikoho zklamat, ale teď se soustředím sám na sebe. Nemám v horizontu znovu se s někým sblížit. Pokud chcete pobavit svého boha, řekněte mu o svých plánech. Nechávám to otevřený. Pokud se něco stane, tak se to stane," dodal s úsměvem.

Na prvním místě je pro něj nyní kariéra a rozšiřování pole působnosti. "Píšu scénáře, rozjíždím vlastní produkční firmu. Budu dělat vlastní tvorbu, vlastní filmy, seriály," uzavřel. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků