Vrací se Tomáš Pacovský na obrazovky Novy v reality show Tvář?

Vrací se Tomáš Pacovský na obrazovky Novy v reality show Tvář? Foto: TV Nova

Velký návrat Tomáše Pacovského z Comebacku: Až do poslední chvíle tajil, že bude na Nově v Tváři!

A už je známe oficiálně a definitivně všechny! Televize Nova dnes odtajnila kompletní osmičku účastníků v pořadí již čtvrté řady „travesti show“ Tvoje tvář má známý hlas. Sedm jmen již dávno prosáklo na povrch, jedno je ale překvapením. Hlasujte v anketě na konci článku, komu ze soutěžících přejete výhru!

Už od první řady je jasné, že kdo se dostane do Tváře, ten má minimálně na další rok zajištěný obrovský přísun popularity a tím pádem kšeftů a peněz. Proto je o místa v soutěži mezi umělci obrovský zájem.

Nova potvrdila dopředu Jitku Boho, o které sami víme už dávno (možná dřív než ona sama), Leonu Machálkovou, krásnou Anetu Krejčíkovou, vychrtlého Dalibora Gondíka a půvabnou Bereniku Kohoutovou.

Teď přiznala účast i naší redakcí odhalené tváře, mladého hezounka Jana Kopečného. Stejně „šokujícím“ obličejem je pro čtenáře Super.cz bývalá hvězda Nightworku Jan Maxián.

Televize nakonec z rukávu vytasila jediného účastníka čtvrté řady, o němž neměl nikdo páru: Tomáše Matonohu (50). Jestli bude vystupovat za sebe, nebo za legrační popkulturní hvězdičku Tomáše Pacovského z Comebacku, která herce asi nejvíc proslavila, to se teprve uvidí.

Dříve se spekulovalo také o účasti Richarda Genzera, ten však dal nakonec přednost návratu Partičky na konkurenční televizi

Kdo podle vás může vyhrát čtvrtou Tvář?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků