Veronika Lálová a Veronika Kašáková spolu vyrazily na párty. Super.cz

Tanečnice s nejkrásnějším zadečkem Česka promluvila o rozchodu: Sexy Lálová vyrazila na párty se sestrou exmilence Kašáka

O tom, že se tanečnice ze StarDance Veronika Lálová a moderátor Počasí na Nově Karel Kašák rozešli, jsme informovali. Proto pro nás bylo překvapením, když Lálová vyrazila na 15. výročí kubánského baru v Praze se sestrou expřítele, modelkou Veronikou Kašákovou.

"My jsme kamarádky, byly jsme a budeme," řekla Super.cz Kašáková. "Brácha je určitě šťastný, že jsme tady spolu. Poslala jsem mu fotku a napsal nám, že jsme nádherné a ať si to užijeme. Já si nemyslím, že to myslel ironicky. Myslím, že mají pořád hezký vztah," doplnila modelka a Lálová přikyvovala.

"Je to tak, máme pořád krásný vztah, jen je teď trošku jiný. Dali jsme si moc lásky a moc zamilovanosti, tak jsme si museli udělat pauzu, nadechnout se a získat novou energii. Dohodli jsme se na rozchodu a jsme šťastní oba," přesvědčovala nás tanečnice.

Kašáková přesto doufá, že se s jejím bratrem dají zase dohromady. "Je mi to líto, že se rozešli, a bojuju za velký comeback. To je ale ve hvězdách," uzavřela. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků