Jana Bernášková se těší na dovolenou. Super.cz

Na toto léto nezapomene. Bernášková nejdřív chtěla místo stěhování vyhořet, teď se chystá dovolenkovat s celým příbuzenstvem

Letošní léto není pro Janu Bernáškovou tak úplně ve znamení prázdninového lenošení. Populární herečka si s manželem, producentem a scenáristou Rudolfem Merknerem, pořídila nové bydlení, a tak místo odpočinku u vody rekonstruuje a stěhuje.

„Máme takové to šílené období. Stěhování je náročné a někdy mám chuť to všechno zapálit,” svěřila se nám Jana Bernášková.

Vzhledem k tomu, že je herečka maminkou jedenáctileté Justýny a čtyřletého Theodora, nemohla zcela popřít letní prázdniny. Proto s rodinou přece jen vyrazí na dovolenou.

„Budeme mít malou dovolenou, odjedeme k moři,” říká Jana, která to ani o volnu nechce mít jednoduché. Proto s ní na Djerbu jede ještě početná skupina rodinných příslušníků. „Jedeme s babičkou a širším příbuzenstvem. Pojede nás asi deset,” říká Jana Bernášková a jedním dechem vysvětluje svůj plán: „Máme to ale fikaně udělané a jednotlivé skupinky budou průběžně přijíždět a odjíždět, takže nebudeme celou dobu všichni po kupě.” 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků