Bára Kozáková s budoucím manželem v New Yorku

Bára Kozáková s budoucím manželem v New Yorku Foto: archiv B. Kozákové

Další moderátorka Primy se tenhle týden vdává: Od předsvatebního shonu odletěla do Ameriky

Moderátorka Krimi zpráv na Primě Bára Kozáková oblékne již tento týden svatební šaty. Provdá se za svého přítele Ondřeje, se kterým žije téměř tři roky a mají spolu dceru Amálku. Rozhodli se ale hodit všechny předsvatební starosti za hlavu a odletěli spolu prožít několik dní do New Yorku. Jednalo se tak o poslední dovolenou, než vstoupí do manželství.

„Byl to dárek, který jsme dostali k blížící se svatbě, na cestu do New Yorku jsme se opravdu těšili a moc jsme si návštěvu Ameriky užili. Navíc jsme se v New Yorku potkali s mou sestrou a její rodinou, tak to bylo fajn,“ svěřila se nám moderátorka.

V New Yorku strávili pouze 5 dní, ale i tak stihli navštívit vše, co si naplánovali. „Viděli jsme například Sochu Svobody, Empire State Building, navštívili jsme Soho, Central Park i legendární Wall Street,“ vyjmenovala moderátorka.

S cestováním ovšem tohle léto neskončili. „Po svatbě odjíždíme na pár dní do Mikulova, ale v září odletíme na dovolenou k moři, to bude taková svatební cesta,“ dodala závěrem moderátorka, která již v pátek navlékne snubní prsten. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků