Pavlína Ďuriačová je rozhodně prostorově nejvýraznější českou zpěvačkou.

Pavlína Ďuriačová je rozhodně prostorově nejvýraznější českou zpěvačkou. Foto: archiv divadla Broadway

Kvůli svatbě nehubne: Prostorově nejvýraznější muzikálová zpěvačka chystá veselku s o pět let mladším kolouškem

Pro každého se ten správný do páru najde a dámy nemusí vážit padesát kilo i s postelí, aby našly toho pravého. Důkazem je osmadvacetiletá muzikálová zpěvačka Pavlína Ďuriačová. Ta má o hodně desítek kilo víc, než je předpokládaný běžný standard, a na podzim chystá veselku.

Pavlínu jsme zastihli v Divadle Broadway, kde právě probíhalo měření na kostýmy do připravovaného muzikálu Muž se železnou maskou. Zpěvačka na konkurzu ohromila svým výkonem a byla obsazena do role Marie Terezy. „Jsem moc ráda, že si mě producenti vybrali, protože v Divadle Broadway účinkuji již v muzikálu Mýdlový princ a je mi tu moc hezky,“ svěřila.

Zpěvačka již čtyři roky randí se svým přítelem Markem a téměř půl roku spolu bydlí. Navíc se nám zpěvačka pochlubila, že kromě premiéry muzikálu ji čeká na podzim významná životní událost.

„V září se budu vdávat. S přítelem Markem jsme se potkávali už na konzervatoři a vždy se mi líbil, ale kromě toho, že byl mladší, tak jsme v té době měli každý jiné partnery. Naše cesty se spojily o šest let později na každoroční párty konzervatoře, tam jsme se do sebe zamilovali. Loni mě požádal o ruku, a tak se téměř po roce, 9. září, bereme,“ pochlubila se Pavlína.

Zpěvačka má celou svatbu promyšlenou do posledního detailu. „Svatba bude ve stylu vintage. Budeme obklopeni bílou, krémovou a zlatou barvou, všude bude spousta květin, svíček a v neposlední řadě naší rodinou a přáteli. Při obřadu nám bude zpívat sbor,“ dodala závěrem zpěvačka. Miminko zatím pár neplánuje, důležité prý je hlavně to, aby zaplatili hypotéku na bydlení. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků