Vychytralá Dominika Myslivcová: Plastická chirurgie je přežitek. Pro krásu už trpět nemusíte!

Provokující blogerka Dominika Myslivcová odhalila další tajemství svého růžového deníčku a doslova šokovala veřejnost! K vizáži Femme Fatale českého showbyznysu nepotřebuje, jako jedna z mála, zásahy plastické a estetické chirurgie, přesto svou dokonalostí dráždí muže a ženy přivádí do běsnícího šílenství. Přírodní poprsí i vlasy jí totiž bují do gigantických rozměrů, až obyčejným smrtelníkům zůstává rozum stát. Jak to jenom tato vychytralá svůdnice dělá?
Vymazlené poprsí = palec nahoru

Vymazlené poprsí = palec nahoru

Dominika začátkem letošního jara na svém profilu razantně řešila vzhled svého nevyhovujícího poprsí. Své fanoušky prosila o názory, rady a tipy, co by měla podniknout pro jeho nápravu. Ti ji nakonec masivním množstvím povzbudivých zpráv a příspěvků přesvědčili, že „pod kudlu“ jít rozhodně nemá. Nakonec dala Dominika na radu své zkušenější sestry, které se v poslední době poprsí až podezřele vylepšilo, a vsadila na přírodní cestu – doplněk stravy NadraIN FORTE! Dejte na radu Dominiky a kupte si také NadraIN FORTE! Nyní s dopravou zdarma při zadání kódu SU614 na www.nadrain.cz. Akce platí do 31. 8. 2017.

Koupit
nyní na NadraIN.cz
Nepřepínejte, tohle je šílený!

Nepřepínejte, tohle je šílený!

V duchu hesla: Komu se nelení, tomu se zelení, začala Dominika již v dubnu poctivě „zobat“ tabletky a světe div se, za měsíc byly výsledky viditelné pouhým okem laika. A co na to říká přímo Dominika? „Jsem ráda, že jsem neudělala unáhlené rozhodnutí a návštěvu chirurga jsem odvolala. Navíc mě hřeje pocit, že jsem byla následně oslovena, abych se stala tváří kampaně pro NadraIN FORTE. Skvělý pocit! Prsa mám konečně „vymazlená“ a ještě mě všichni můžete od června vidět na televizních obrazovkách, což byl vždy můj sen.“ NadraIN FORTE nyní s dopravou zdarma při zadání kódu SU614 na www.nadrain.cz. Akce platí do 31. 8. 2017.

Koupit
nyní na NadraIN.cz
Husté řešení husté Dominiky!

Husté řešení husté Dominiky!

Když změna, tak razantní, když náprava, tak markantní, a protože Dominika není žádný troškař, vzala úpravu svého vzhledu opravdu „od podlahy“. Zaměřila se také na vlasy, protože na těch se letošní jaro podepsalo monstrózním vypadáváním a řídnutím. Namísto klasických procedur, jako jsou příčesky nebo napletené prameny, ale Dominika opět šokovala. Začala své vlasy hnojit! Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat.

Koupit
nyní na VlasoveHnojivo.cz
Bují jí to i mimo výstřih!

Bují jí to i mimo výstřih!

S Vlasovým hnojivem, doplňkem stravy na bázi aminokyselin, biotinu a zinku to Dominice začalo rašit i mimo výstřih. Jak tvrdí česká Barbie: „Už za měsíc vlasy vypadaly prostě skvěle a já na fotkách taky. Po koňských dávkách vitaminů a dalších látek, co v něm jsou, není divu, že mi vlasy bují jako divé. Teď jsem se sebou zase 100% spokojená. Vlasové hnojivo, to můžu doporučit všem.“

Koupit
nyní na VlasoveHnojivo.cz
Plastická chirurgie je přežitek!

Plastická chirurgie je přežitek!

A co si růžová blogerka myslí o zákrocích plastických chirurgů? Jak sama říká: „Pro mě už je chodit pod kudlu zbytečné. Letos jsem se přesvědčila, že to, na čem mi záleží, spolehlivě vyřeší NadraIN FORTE a Vlasové Hnojivo. Svět mi teď prostě leží u nohou. Čauky mňauky!“

Koupit
nyní na VlasoveHnojivo.cz

Časová osa článků