Danniella Westbrook

Danniella Westbrook Profimedia.cz

Herečka s drogovou minulostí, které se zdeformoval nos, předvedla výsledky dalších úprav

Britská herečka Danniella Westbrook (43), kdysi populární hlavně díky soap opeře EastEnders, si nedávno dopřála další várku plastických úprav. Jednalo se o poprsí a také obličej, na němž se už dříve podepsala hereččina drogová minulost. Užíváním kokainu kdysi přišla o nosní přepážku, kterou jí lékaři museli chirurgicky upravit. Výsledky nejnovějších operací, za kterými vycestovala do Polska, předvedla ve Španělsku.

Westbrook vedle úpravy prsou podstoupila lifting obličeje i krku a také úpravu čelistí. Předchozí dentální implantáty jí prý způsobily otravu krve a další zdravotní potíže a hrozilo, že se jí ‚zhroutí‘ obličej. A proč si ho rovnou nenechat udělat menší a užší? „Jsem vyděšená, že to nebude fungovat a zničí se mi obličej. Ale taky z toho, že by se něco mohlo přihodit a já už se nevzbudím,“ strachovala se Danniella. Zatím všechno, v rámci možností, drží.

Britská média zmiňují také páteční kolaps Westbrook na silnici. Poté, co odjela z restaurace, kam si vyrazila s přáteli, se jí udělalo zle. Zastavila u krajnice a zkoušela stopnout projíždějící auta, když zkolabovala. S pomocí skončila na ambulanci, později byla schopná se dopravit domů. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků