Blanka Matragi vypadá hodně uměle.

Blanka Matragi vypadá hodně uměle. Foto: archiv

To musíte vidět: Nejslavnější česká návrhářka to přehnala s plastikami: Ztratila mimiku v obličeji!

7. září 2011 6:44

Nejslavnější česká návrhářka Blanka Matragi je posedlá vlastní krásou. Ve svých 58 letech denně cvičí, plastikám se nebrání a cokoli je škodlivého, odmítá. Nutno dodat, že její věk by jí opravdu hádal málokdo. Vypadá minimálně o deset let mladší.

„Důležitá je výživa a přírodní kosmetika. Zcela jsem vyřadila z jídelníčku pečivo, nevypila bych coca-colu a nespolkla bych nic, kde je chemická vazba. Nevezmu si ani prášek na bolení hlavy," prozradila Blanka Matragi a zároveň přiznala, že plastikám se rozhodně nevyhýbá.

Návštěvy plastických chirurgů jsou zřejmě u Blanky velmi časté.  "S plastikami či jiným vylepšením nemám problém. Člověk by si měl dopřát to, co mu dodá sebevědomí. Jen bych asi odmítla radikální nože," tvrdí.

Matragi se stará nejen o svůj obličej, ale také o své tělo. Každý den vstává v šest hodin ráno a cvičí třičtvrtě hodiny. Často také jezdí na kolečkových bruslích.

"Necvičím na strojích, ale používám činky. Mám také rádu třeba zumbu," dodala Matragi, která v Praze zanedlouho otevře vlastní butik a vedle večerních šatů navrhla také sportovní kolekci. Módní přehlídku bude mít tato světově uznávaná návrhářka 5. října v Obecním domě. 

Gabriela Wolfová , Super.cz