Těhotná Hanka Mašlíková jako lesní žínka

Těhotná Hanka Mašlíková jako lesní žínka Foto: Aneta Kupcová

Mašlíková se těsně před porodem pochlubila snímky, na kterých vypadá jako těhotná víla

Krátce před porodem se Hanka Mašlíková (39) rozhodla ke kroku, který podstupuje většina těhotných žen, nechala se profesionálně nafotit. Moderátorka Snídaně s Novou měla sice spoustu snímků s bříškem, i tak ale toužila po památné fotce, která by jí připomínala dobu, kdy je poprvé těhotná.

„Těhotenství je jedno z nejkrásnějších období ženy, proto jsem se ho rozhodla nechat zvěčnit od skvělé fotografky Anety Kupcové, která je známá svou krásnou a čistou prací,” komentovala Hanka snímky, se kterými se nám pochlubila.

Bývalá modelka měla jasnou představu, jak by fotky měly vypadat. „Poslala jsem fotografce pár fotek a ona společně se stylistkou Kamilou Vodochodskou vše naplánovala. Má očekávání se víc než splnila,” říká Hanka.

Samotné focení v zahradách průhonického zámku netrvalo déle než dvě hodiny. „Nakonec se vše stihlo i s převleky, které musely probíhat mezi keříky a stromy, protože jsou venku vždy bojové podmínky,” s úsměvem vzpomíná na průběh focení Hanka Mašlíková, která za pár dní přivede na svět svého prvního potomka. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků